Nowak&NowakSłużymy praktyczną poradą

Informacje o naszej firmie

Od dziesięciu lat stanowimy dla naszych klientów solidne zaplecze merytoryczne i służymy praktyczną pomocą w zakresie rachunkowości, kadr, podatków i doradztwa gospodarczego. Wykonujemy rutynowe czynności niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania przedsiębiorstwa, a gdy trzeba mierzymy się z niestandardowymi problemami jakie stawia przed każdym polska rzeczywistość gospodarcza. Swoją pracą i wsparciem przyczyniamy się do Twojego sukcesu.

Nasza firma powstała po to, aby formalna strona funkcjonowania biznesu nie przeszkadzała Ci w tym, co najważniejsze – w zarabianiu pieniędzy. Niezależnie od rodzaju prowadzonej działalności, każda działalność wymaga:

  • książki przychodów i rozchodów,
  • ksiąg rachunkowych,
  • dokumentacji pracowniczej,
  • kontaktu z urzędem skarbowym i zus,
  • ewidencji środków trwałych

Pracownicy naszej firmy to specjaliści posiadający zarówno wiedzę merytoryczną jak i wieloletnie doświadczenie w pracy zawodowej.
To oni są źródłem sukcesu firmy i przyczyniają się do powodzenia naszych klientów.

Potrafimy uważnie słuchać i dobrze rozumiemy potrzeby przedsiębiorców. Pomogliśmy już wielu klientom, możemy pomóc też tobie Wiemy, że zagadnienia, którymi się zajmujemy, nie każdemu wydają się równie ciekawe i pasjonujące jak nam. Takie podejście gwarantuje komfort i zaufanie naszych klientów, co wpływa na udaną współpracę.

W naszych szeregach znajdziecie Państwo specjalistów z dziedzin takich jak rachunkowość, podatki, ubezpieczenia społeczne, kadry czy projekty unijne.

Każdy z nas jest gotowy służyć pomocą, oferując swoją wiedzę i doświadczenie.

Jesteśmy tutaj dla Państwa.
Możecie na nas polegać.